Oferta

Angielski dla firm oraz dla osób indywidualnych:
Zajęcia indywidualne oraz w grupach również online - Skype, Zoom, Messanger, Google Meet, telefon

Poziom zajęć:
Od poziomu podstawowego do poziomu zaawansowanego (A1 - C2 wg CEF).

Profil zajęć:


Ogólny - celem kursu jest opanowanie angielskiego pozwalające na swobodne posługiwanie się językiem, z uwzględnieniem wszystkich kompetencji ogólnych związanych z rozumieniem, komunikowaniem się i współpracą.

Zajęcia również online.

Business English - celem kursu jest opanowanie języka angielskiego pozwalające na swobodną komunikację w środowisku zawodowym z uwzględnieniem wszystkich kompetencji językowych takich jak mówienie, pisanie, rozumienie tekstu czytanego i słuchanego.

Zajęcia również online.

Executive Business English - Warsztaty Modułowe Dla Kadry Zarządzającej
Leading & Chairing Meetings
Presentations in English
Successful Negotiations
Business Trips
Business Correspondence

Zajęcia również online.
Konwersacje - celem kursu jest koncentracja na umiejętności prowadzenia swobodnej rozmowy tak aby uczeń mógł samodzielnie prowadzić konwersację i posługiwać się językiem w sposób płynny.

Zajęcia również online.
Coaching językowy jako metoda nauczania - trenuj swój angielski
Trening językowy to skuteczna metoda pogłębiania i rozwijania swoich umiejętności językowych, skierowana jest przede wszystkim do osób ze średnio zaawansowaną znajomością języka (poziom B1) lub z zaawansowaną znajomością języka (poziomy B2 - C2 wg. CEF).

Spektrum materiałów językowych

W przeciwieństwie do standardowych metod nauczania, gdzie nauka często oparta jest tylko o podręcznik w treningu językowym lektor spośród szerokiego spektrum materiałów językowych dobiera takie, które najlepiej uzupełnią wiedzę językową ucznia. Jako materiały wykorzystywane są: podręczniki, materiały multimedialne z nagraniami i filmami, artykuły tematyczne, (Harvard Business Review, Psychology Today, Washington Post, Huffington Post, Fast Company, London Business School, etc.) prezentacje tematyczne dostępne z TED.com

Nauka poprzez zainteresowania - język jako narzędzie

Przy doborze materiałów lektor kieruje się zainteresowaniami lub specjalizacją pracy ucznia, tak aby pokazać że celem nie powinna być nauka sama w sobie lecz że celem powinna być znajomość języka na takim poziomie aby móc poznawać i odkrywać nowe niedostępne dotychczas zasoby wiedzy w obcym języku.
---
TAGI:
business English, angielski dla firm, angielski biznesowy, coaching językowy, angielski w biznesie, kursy angielskiego, korepetycje angielski, business English kurs, lekcje angielskiego, kurs business English, business English certificate, English business, angielski w rok