wtorek, 30 maja 2023

Korzyści z analizy potrzeb przed współpracą z lektorem business English

lektor business English
Analiza potrzeb to kluczowy krok w moim procesie współpracy z klientami. Dlaczego? Oto kilka korzyści, jakie możesz zyskać dzięki analizie potrzeb, skoncentrowanej na języku, t.j. gramatyce, słownictwu, wymowie, płynności oraz umiejętnościach komunikacyjnych.

Indywidualne podejście: Analiza potrzeb umożliwia mi dokładne zrozumienie Twoich mocnych stron i obszarów do rozwoju w języku angielskim. Dzięki temu mogę dostosować program szkoleniowy, aby skupić się na Twoich konkretnych potrzebach.

Skierowane na cele: Analiza potrzeb pozwala nam ustalić Twoje cele językowe. Razem opracujemy spersonalizowany plan nauki, który pomoże Ci osiągnąć sukces w komunikacji biznesowej.

Oszczędność czasu: Dzięki analizie potrzeb możemy zidentyfikować obszary, w których już osiągasz dobre wyniki. Skupimy się na tych aspektach, które wymagają większego rozwoju, co pozwoli Ci efektywniej wykorzystać czas poświęcony na naukę.

Monitorowanie postępów: Analiza potrzeb stanowi punkt odniesienia, aby śledzić Twoje postępy. Regularnie będziemy oceniać Twoje umiejętności i dostarczać Ci informacje zwrotne, abyś mógł świadomie rozwijać się w języku angielskim.

Pamiętaj, że analiza potrzeb jest BEZPŁATNA i trwa zazwyczaj od 45 do 60 minut. To wartościowy krok, który pozwoli nam razem rozpocząć Twoją podróż do osiągnięcia biegłości w języku angielskim. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na analizę potrzeb i rozpocząć swoje szkolenie z lektorem biznesowego angielskiego.

---
TAGI: jak dobrze wybrać lektora business English, lektor języka angielskiego biznesowego