Business English dla Kadry Zarządzającej

W biznesie, wielu potrafi posługiwać się angielskim w codziennych sytuacjach. Niewielu potrafi przekonywać, negocjować czy inspirować po angielsku. A to podstawa biznesu. 

Angielski dla firm oraz dla osób indywidualnych:
Zajęcia indywidualne oraz w grupach również online - Zoom, Google Meet, Microsoft Teams

Poziom zajęć:
Od poziomu podstawowego do poziomu zaawansowanego (B1 - C2 wg CEF).

Business English - celem kursu jest opanowanie języka angielskiego pozwalające na swobodną komunikację w środowisku zawodowym czyli:
prowadzenie i uczestniczenie w spotkaniach, prowadzenie prezentacji po angielsku, uczestniczenie i prowadzenie negocjacji, delegacje oraz korespondencja biznesowa.

Trening językowy jako metoda nauczania - trenuj swój angielski
Trening językowy to skuteczna metoda pogłębiania i rozwijania swoich umiejętności językowych, skierowana jest przede wszystkim do osób ze średnio zaawansowaną znajomością języka (poziom B1) lub z zaawansowaną znajomością języka (poziomy B2 - C2 wg. CEF).

Spektrum materiałów językowych
W przeciwieństwie do standardowych metod nauczania, gdzie nauka często oparta jest tylko o podręcznik w treningu językowym lektor spośród szerokiego spektrum materiałów językowych dobiera takie, które najlepiej uzupełnią wiedzę językową ucznia. Jako materiały wykorzystywane są: podręczniki, materiały multimedialne z nagraniami i filmami, artykuły tematyczne, (Harvard Business Review, Psychology Today, Washington Post, Huffington Post, Fast Company, London Business School, etc.) prezentacje tematyczne dostępne z TED.com

Nauka poprzez zainteresowania - język jako narzędzie

Przy doborze materiałów lektor kieruje się zainteresowaniami lub specjalizacją pracy ucznia, tak aby pokazać że celem nie powinna być nauka sama w sobie lecz że celem powinna być znajomość języka na takim poziomie aby móc poznawać i odkrywać nowe niedostępne dotychczas zasoby wiedzy w obcym języku.
---
TAGI:
business English, angielski dla firm, angielski biznesowy, coaching językowy, angielski w biznesie, kursy angielskiego, korepetycje angielski, business English kurs, lekcje angielskiego, kurs business English, business English certificate, English business, angielski w rok