Klienci

Menadżerowie następujących firm są lub uczestniczyli w szkoleniach:

Apla
Apator-Powogaz S.A.
AVIS Polska
BDO Sp. z o.o.
Blue Energy Sp. z o.o.
Career Contacts
CGS Drukarnia Sp. z o.o.
CGS House Sp. J.
Citi Bank S.A.
DSV Polska Sp. z o.o.
Dystrybucja Polska Sp. z o.o.
Eurocash S.A.
Esport Solutions Sp. z o.o.
EY - Ernst & Young Sp. z o.o.
Fundacja Transmisja
Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.
geoPRODUCT Sp. z o.o.
ING Bank Śląski S. A.
Integra Consulting Poland sp. z o.o. sp. k.
Integrator RHC Sp. z o.o.
Irwin Industrial Tool Company Sp. z o.o.
Kancelaria Radców Prawnych Jurałowicz, Hermann i
 
Wspólnicy Sp.k.
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Kaczmarek Electric S.A. 
Kompania Piwowarska S.A.
Komputronik S.A.
Krafton Accounting Sp. z o. o. Sp. k.
Madra - Ośrodek Psychoterapii
Mead Johnson Nutrition Sp. z o.o.
Medicover Sp. z o.o.
Newell Rubbermaid
Netguru Sp. s o.o.
Nijman/Zeetank International Transport Sp. z o.o.
OLX Polska
Oversee Production
Professional Automotive Group
Profis Finanse Sp. z o.o.
P.W. SAR - POL Sp.z o.o.
RAPOOL Polska Sp. z o.o.
Reckitt Benckiser
Regus
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Solid Logistics Sp. z o.o.
SUEZ SP. z o.o. Szkoła Języków Obcych Moose S.C.
Top-Farms Sp. z o.o.
VON ZANTHIER & DACHOWSKI
Wieland Electric Sp. z o.o.
Żabka S.A.


Referencje:

It's my absolute pleasure to recommend Mr. Patryk Pałaszewski as a Business English Tutor. His knowledge, expertise in Business English, and attitude to the students were helpful and encouraging during the classes. I thoroughly enjoyed the time spent on the classes with Patryk and I am certain that my Business English level has tremendously increased. Without any doubt, I confidently recommend Mr. Patryk Pałaszewski to anyone who would like to improve their professional English.

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Zastępca Dyrektora, Departament Analiz Systemu Bezpieczeństwa Państwa
Eliasz Grubiński


Poznałem Patryka ponad 3 lata temu. Dzięki lekcjom z nim odblokowałem w sobie wewnętrzną obawę mówienia po angielsku. Nasze spotkania są ciekawe i praktyczne, a lekcje dostosowane merytorycznie do moich potrzeb. Patryk doskonale rozumie otoczenie biznesowe, okazał się dla mnie inspirującym rozmówcą, lekcje z nim motywują do rozwoju, a gramatyka "wchodzi" przy okazji. Czuć, że nadajemy na podobnych falach. Przez te 3 lata mój poziom angielskiego podniósł się znacząco i mogę swobodnie rozmawiać po angielsku o różnych tematach.

Mariusz Tomiak
Dyrektor Sprzedaży, BlueEnergy Sp. z o.o.

Podczas kilku miesięcy lekcji z Patrykiem, ani razu nie miałam czasu przysiąść, żeby się pouczyć słówek. Może z dwa razy zrobiłam zadanie domowe. Mimo to po tym okresie mówię po angielsku płynniej, poprawniej, a przede wszystkim bez strachu. Najlepszy nauczyciel ever! ;)

Renata Kasica, Relationship Manager, BGŻ BNP Paribas
 
 
Niniejszym listem referencyjnym chciałabym wyrazić satysfakcję ze współpracy z Panem Patrykiem Pałaszewskim w zakresie nauki języka angielskiego, w tym także biznesowego.
Po raz pierwszy uczestniczę w zajęciach indywidualnych, które angażują mnie i motywują do nauki. Po których chcę zaglądać do materiałów pomiędzy lekcjami. Lektor Pan Patryk Pałaszewski nie tylko motywuje do nauki, ale także świetnie organizuje czas na zajęciach. Prowadzi je w sposób profesjonalny i ciekawy. Stosowane metody dydaktyczne oraz duża różnorodność materiałów szkoleniowych sprawiają, że nauka jest skuteczna, a zajęcia mijają bardzo szybko. Do tego w miłej i bezstresowej atmosferze, sprzyjającej konwersacjom i komunikowaniu się w języku angielskim.


Na szczególną uwagę zasługuje także punktualność, otwartość i kreatywność Pana Patryka.

Martyna Kierzka, Prokurent/Radca Prawny, Fresenius Medical Care


Po kilkunastu latach nauki w szkołach, podczas dodatkowych kursów, na studiach i później podczas boomu szkoleń dofinansowanych, powinnam była używać języka bardzo swobodnie, komunikując swe potrzeby oraz załatwiając różne sprawy w języku angielskim bez żadnych zahamowań. A jednak tak nie było. Opory w mówieniu, podręczniki wyrwane z kontekstu, męczące dojazdy na zajęcia i abstrakcyjne ćwiczenia powodowały, że wiele rozumiejąc, nadal pozostawałam w milczeniu i unikałam sytuacji konwersacyjnych jak ognia. Nieufna, obserwowałam, jak w firmowej sali konferencyjnej odbywają się cotygodniowe spotkania naszych pracowników z Patrykiem Pałaszewskim. Z sali tej, oprócz chwil skupienia, dobiegały naprzemiennie odgłosy zażartych dyskusji oraz salwy śmiechu. Wzrosła też liczba spotkań z klientami anglojęzycznymi. To przekonało mnie najbardziej. Dołączyłam do grona uczniów Patryka i niepostrzeżenie, moja otwartość i zdolności komunikacyjne w języku angielskim wzrosły.

Zamiast nieciekawych czytanek, starannie dobrane teksty, artykuły pasujące tematycznie do zainteresowań i branży, poszerzające zasób słów. Zamiast żmudnego wypełniania testów gramatycznych, skupiliśmy się na zastosowaniu różnych jej funkcji i form w języku mówionym. No i zaczepne pytania Patryka i prawdziwe jego zaciekawienie sprawami naprawdę mnie interesującymi: poglądami, doświadczeniem zawodowym, ofertą i specyfiką firmy, współczesnym rynkiem, trendami, książkami, życiem osobistym, sprawiły, że nie orientując się dokładni, jak i kiedy, stopniowo zaczęłam używać swobodnie języka, a o to przecież od samego początku mi chodziło!

Nadal wiele pracy przede mną, nadal sporo słów do przypomnienia i nauczenia, ale najważniejsze jest już za mną! Blokada pokonana, język wrócił na swoje miejsce, a o strachu przed konwersacjami już nie pamiętam. Serdecznie zatem zachęcam do nauki i zajęć z Patrykiem Pałaszewskim, z pełnym przekonaniem gwarantuję dużą satysfakcję, skuteczność i ogromną frajdę z zajęć.


Paulina Węgrzyn, Integra Consulting Poland


Przez ostatnie dwa lata Patryk Pałaszewski udzielał mi indywidualnych lekcji języka angielskiego. Zajęcia obejmowały zarówno doskonalenie języka mówionego, jak też systematyzację gramatyki języka angielskiego.

Zdecydowałam się na te lekcje aby osiągnąć biegłość w swobodnej konwersacji w języku angielskim, która jest mi bardzo potrzebna w wykonywanym zawodzie. Prowadzę galerię sztuki współczesnej, więc moja praca łączy się z wieloma wyjazdami i kontaktami z zagranicznymi dziennikarzami, artystami i kolekcjonerami. Dzięki zajęciom z Patrykiem Pałaszewskim bez wątpienia osiągnęłam założony cel. Lekcje prowadzone były w sposób bardzo interesujący i zróżnicowany, obejmowały ćwiczenia z zakresu gramatyki, rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu.

Bardzo podobała mi się różnorodność tematów konwersacji oraz profesjonalne przygotowanie nauczyciela do każdych zajęć.


Zuzanna Hadryś/ Galeria Stereo


"Najbardziej cenię sobie indywidualne lekcje oraz dostosowany do moich umiejętności i potrzeb program nauki!

Sympatyczna atmosfera i poruszane tematy sprawiają, że nauka przestaje być wyłącznie standardową lekcją nauki języka, a staje się także interesującym spotkaniem.

Prowadząc z Panem Patrykiem Płaszewskim ożywione dyskusje na różnorodne tematy, nabieram pewności siebie w konwersacji w języku angielskim - zarówno na gruncie zawodowym jak i zupełnie prywatnym."


Paula Kowalczyk - Executive Manager, Concordia Design


"Pan Patryk Pałaszewski jest bardzo komunikatywną i sympatyczną osobą. Swoją postawą zachęca do aktywnego uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego, pomimo wczesnych godzin. Na jego zajęciach nie można się nudzić, każda lekcja wygląda inaczej, poprzez wprowadzanie różnorodnych zadań uczymy się szybciej i bardziej efektywnie. Ponadto jest osobą punktualną i pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Uczestniczenie w jej zajęciach było dla Nas przyjemnością."

P.W. SAR - POL Sp.z o.o. Maszyny Budowlane i Drogowe


"Indywidualne zajęcia z Patrykiem zaczęliśmy 6 miesięcy temu aby poprawić nasze kompetencje komunikacyjne podczas spotkań z klientami i prowadzenia prezentacji. W zajęciach uczestniczą: Dyrektor Zarządzający, Kierownik Sprzedaży i Konsultanci. Na zajęciach zawsze jest swobodna atmosfera, nie mamy oporów do rozmów nawet gdy popełniamy błędy. Realizujemy materiał, który odpowiada naszej rzeczywistości branżowej.Dzięki Patrykowi nabraliśmy odwagi w kontaktach biznesowych i tych prywatnych :) i jesteśmy zdecydowani na dalszą współpracę."

Dział Handlowy, Integra Consulting


"Przyjazne, indywidualne podejście oraz zagadnienia dopasowane do moich zainteresowań i potrzeb sprawiły, że nauka angielskiego była dla mnie bardzo interesująca i wciągająca.

Dzięki takim lekcjom nabrałam pewności siebie w konwersacji w języku angielskim zarówno na poziomie zawodowym jak i zupełnie prywatnym."


Patrycja Kentzer-Sikorska, Senior Account Manager, CGS House


"Zajęcia Pana Patryka Pałaszewskiego prowadzone są w sposób interesujący i z humorem, brak jest często spotykanego nadęcia, wydumanej mistyki lingwistycznej oraz powtarzania w nieskończoność reguł gramatycznych.

Prowadzący kładzie nacisk na praktyczne wykorzystanie języka angielskiego, oraz dobiera materiały dydaktyczne w zależności od zainteresowań i potrzeb ucznia.

Z całą pewnością nauka języka wymaga samodzielnej pracy, jednakże odpowiednio motywujący i uczący lektor jest istotnym elementem końcowego sukcesu."


Paweł Jurałowicz, Partner w Kancelarii Radców Prawnych Jurałowicz, Hermann i Wspólnicy Sp. k.


"Nauczyciel angielskiego Patryk Pałaszewski nie kojarzy nam się z tradycyjnym nauczycielem, którego pamiętamy ze szkoły. Sposób prowadzonych przez Niego zajęć jest ciekawy i każdego swojego ucznia potrafi zainteresować językiem a przede wszystkim zdjąć strach przed mówieniem po angielsku.

Z Jego lekcji korzystałem przez trzy lata i dzięki nim zacząłem swobodnie mówić po angielsku nie obawiając się, że ktoś mnie nie zrozumie. Patryk Pałaszewski stawia na swobodną komunikację z uwzględnieniem gramatyki ,która w jego wydaniu staję się prosta zrozumieniu a tym samym w użyciu.

Mam porównanie do angielskiego który miałem podczas studiów i po trzech latach nauki, nadal nie umiałem swobodnie się komunikować. Z Jego lekcji korzystała córka w trakcie szkoły podstawowej i obserwowałem jej szybkie postępy w nauce a ocenić to mogłem na każdym wyjedzie turystycznym widząc jak moje dziecko zaczyna mówić bez strachu .

Dla tych, którzy chcą skutecznie nauczyć się mówić po angielsku w krótkim czasie polecam zajęcia z Patrykiem Pałaszewskim, jego skuteczność nauczania wynika z pasji do tego języka."


Krzysztof Koniecko, Prezes Zarządu Dystrybucja Polska Sp. z o.o.